ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۵/۲۵, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر


بسمه تعالي
آگهي دعوت به همكاري در پست بانك ايران
پست بانك ايران درنظر دارد به منظور تامين بخشي از نيروي انساني خود تعدادي داوطلب واجد شرايط را با مدرك تحصيلي فوق ديپلم ، ليسانس جهت اشتغال درمشاغل متصدي اموربانكي/ اداري ازطريق آزمون كتبي ، مصاحبه و گزينش بصورت قرارداد خريدخدمت بكارگيرد . متقاضيان مي توانند جهت اطلاعات بيشتر وثبت نام به نشاني اينترنتي www.postbank.ir مراجعه نمايند .
الف – شرايط عمومي
 • تابعيت ايران ومتعهد بودن به نظام جمهوري اسلامي ايران.
 • متدين به يكي از اديان رسمي كشور.
 • دارا بودن كارت پايان خدمت وظيفه عمومي و يا معافيت دائم قانوني (كارت يابرگ معافيت موقت مورد پذيرش نمي باشد ).
  تذكر1 : تاريخ ترخيص ازخدمت وظيفه ويا صدور كارت معافيت دائم قانوني بايد قبل از تاريخ1/7/88 باشد.
  تذكر2 : براي دارندگان كارت معافيت دائم پزشكي درصورت موفقيت در مراحل مربوطه ، تاييد مراجع پزشكي مورد نظر بانك مبني بر بلا مانع بودن همكاري الزامي است.
 • حداكثر سن 29 سال تمام براي مقطع تحصيلي ليسانس ( متولدين 1/7/59 به بعد ) و حداكثر سن 26 سال تمام براي مقطع تحصيلي فوق ديپلم ( متولدين 1/7/62 به بعد ).
  تبصره 1 : مدت خدمت سربازي به حداكثرسن داوطلب افزوده مي گردد.
  تبصره 2 : براساس قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام ، شرايط سن افراد متقاضي از خانواده هاي شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها ( همسر، فرزندان، برادر، خواهر) در صورت ارائه گواهي معتبر از سوي مراجع ذيصلاح تا ميزان پنج سال افزايش مي يابد.
 • عدم اعتياد به مواد مخدر.
 • عدم سوء پيشينه كيفري (نداشتن سابقه محكوميت قضايي كه موجب محروميت از حقوق اجتماعي گردد و همچنين عدم اشتهار ومحكوميت به فساداخلاقي ).
 • داشتن تندرستي و توانايي كامل جسمي و رواني.
 • دارا بودن مدرك تحصيلي ليسانس با حداقل معدل 13 و فوق ديپلم باحداقل معدل 14 از دانشگاهها و موسسات آموزش عالي مورد تاييد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري دريكي از رشته هاي ذيل :
  علوم بانكي، حسابداري، اقتصاد ، مديريت ، رياضي، آمار و كامپيوتر.
  تبصره : تاريخ فراغت از تحصيل داوطلبان آزمون مي بايست قبل از تاريخ 1/7/88 باشد .
 • داوطلبان بايد سه سال آخر منتهي به آزمون همكاري با بانک (صرفنظر از مدت تحصيل در دانشگاه) سابقه سكونت در شهرستان مورد تقاضا داشته باشند.
 • عدم اشتغال به تحصيل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالي.
 • نداشتن تعهد انجام كار درساير سازمانها ، موسسات دولتي و وابسته به دولت ويا نهادهاي انقلابي.
 • چنانچه در هرمرحله از بررسي هاي بانك مشخص شود داوطلب با مدرك تحصيلي بالاتر در آزمون شركت كرده است ، متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وي ممانعت بعمل خواهد آمد.
ب – مواد آزمون
رديف عنوان درس تعداد سوالات
1 زبان انگليسي 10
2 معارف اسلامي 10
3 ریاضی 10
4 مبانی کامپیوتر 15
5 هوش و استعداد تحصيلي 15

ج – نحوه ثبت نام و دريافت كارت ورود به جلسه آزمون
 • كليه متقاضيان بايستي با مراجعه به سايت اينترنتي بانك به آدرس WWW.POSTBANK.IR پس از مطالعه دقيق شرايط و ضوابط همكاري نسبت به تكميل فرم ثبت نام الكترونيكي اقدام نمايند.
 • كليه متقاضيان مي بايست پس ازثبت نام الكترونيكي و اسكن نمودن يك قطعه عكس جديد با فرمت JPG وابعاد حداقل 400 *300 و حداكثر 420 *320 پيكسل در فرم ثبت نام و دريافت كد رهگيري و يادداشت آن، از تاريخ 26/6/88 تا روز برگزاري آزمون ضمن مراجعه به سايت فوق الذكر نسبت به چاپ كارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمايند.
  تبصره: درصورت بروز هرگونه مشكل متقاضیان می‌توانند با شماره تلفن 81561145 یا نشانی الکترونیکی azmoon88@postbank.ir تماس حاصل نمایند.
 • مهلت ثبت نام از ساعت 8 صبح روز يكشنبه 25/5/88 لغايت ساعت 24 روز 10/6/88 بوده و مدت فوق قابل تمديد نخواهد بود.
 • داوطلبين مي بايست مبلغ 100،000 ريال به حساب شماره 04142010029019800801 به نام پست بانك ايران (قابل پرداخت در كليه شعب پست بانك در سراسر كشور) واريز نمايند (مطابق نمونه).
  تبصره: افراد متقاضي از خانواده هاي شهدا ، جانبازان ، آزادگان ، و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، برادر، خواهر) از پرداخت 50% هزينه ثبت نام و فرزندان شاهد از پرداخت كل هزينه معاف مي باشند . (ارائه گواهي معتبر از سوي مراجع ذيصلاح الزامي است )

د – زمان برگزاري آزمون
 • آزمون رأس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 3/7/88 برگزار مي گردد.
  تبصره 1: محل برگزاري آزمون از طريق سايت به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
  تبصره 2: همراه داشتن مدرك شناسايي عكس دار معتبر (شناسنامه/كارت ملي) و اصل فيش واريزي و كارت ورود به جلسه آزمون در روز برگزاري آزمون الزامي است.
تذكرات مهم
 • مسئوليت هر گونه اشتباه در اطلاعات ارسالي با متقاضي مي باشد.
 • در صورت پذيرفته شدن نهايي در مورد صحت كليه مدارك ارسالي از مراجع ذيصلاح استعلام خواهد شد.
 • هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.
 • ثبت نام و شركت در آزمون و طي كليه مراحل اعلام شده هيچگونه تعهد استخدامي با فرد ايجاد نمي نمايد و بانك در بكارگيري نهايي افراد مختار است .
 • ثبت نام صرفاً از طريق سايت اينترنتي بانك صورت مي پذيرد و داوطلبان لازم است از هرگونه مراجعه حضوري به شعب و ستاد بانك يا ارسال در خواست خود ازطريق پست خودداري نمايند .
 • اسامي پذيرفته شدگان ازطريق سايت اينترنتي بانك به آدرس www.postbank.ir اطلاع رساني مي گردد .
 • از پذيرفته شدگان درآزمون كتبي، مصاحبه حضوري و گزينش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذيرفته شده پس از طي كليه مراحل در واحدهاي مشخص شده بانك بكار گرفته خواهد شد از اينرو صرف قبولي در آزمون كتبي، حقي را براي داوطلب ايجاد نخواهد كرد.
جدول نیروی انسانی مورد نیاز
دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۵/۲۰, ۱۳:۳۰ بعد از ظهر


کما اینکه اطلاع دارید سایت رسمی ستاد استخدام شهرداریها نوشته است که در پایان تیر ماه رسما ثبت نام برای آزمون استخدامی شهرداریها شروع خواهد شد . از آنجاییکه امروز 20 مرداد است  بسیار نگران شدم که مبادا در سازمان شهرداریها مشکلی بوجود آمده باشد. تلفن را برداشتم زنگ زدم اس ام اس زدم ام ام اس زدم جواب نیامد یک کبوتر از کجیل گرفتم و یک تقویم به پای آن بستم  و عمدا بخش مرداد ماه را مشخص کردم و روی آن نوشتم بابا 20 روز از تیر ماه یا پایان تیر ماه گذشته لطف کنید حداقل  آن مطلب را بردارید ما یه چیزمون میشه.

یه  نفری به یه نفر دیگه یه مبلغی بدهکار بود بدهکار گفته بو پایان ماه رمضان پول شما را میدهم ولی رمضان تمام شد و از پول خبری نشد طلبکار زنگ زد گفت بابا رمضان شما تمام نشد.

بابا تیر ماه شما تمام نشد. بقول یه نفر ما یه تیر ماه هم زاییدیم

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۴/۲۱, ۱۳:۱۶ بعد از ظهر


به راننده ای که مرا به باغ رضوان میبرد همان گورستان مرند   گفتم که نوشته ای بنویسد  و در جای مناسبی نصب کند  و متن آن نوشته این باشد :زندگی تکرار یک تاریخ تکراری است.امروز من تخته ای کوچک که بر روی آن  شماره ردیف  محل دفن  عزیزی از عزیزانم را میبرم و فردا شاید نه حتما  پسرم همین تخته را که که بر روی آن  شماره ردیف  محل دفن من روی آن نوشته شده  را خواهد برد.

چه تکرار غم باری.

به مناسبت در گذشت  پدری مهر بان برای همسرم و دوستی با وفا برایم و مردی  که در طول عمر خود هرگز دهن به دروغ و غیبت نگشود و با عرفان درونی خود  در سن ۵۰ سالگی و بعد از تحمل سالها رنج بیماری دار فانی را وداع گفت به سوگ نشسته ام

مرند:پنجشنبه۱۸  تیر  مسجد امام حسن عسگری شمس تبریزی از ساعت ۵ تا ۷ بعد از ظهر

مرند : جمعه ۱۹  منزل شخصی مرحوم واقع در   شمس تبریزی المهدی  ۵ تا ۷ بعد از ظهر

تبریز :    شنبه ۲۰ تیر منزل شخصی  عبدالله امین آبادی باغمشه بهشتی ۱۰ غربی

ارومیه : دوشنبه ۲۲ تیر  منزل شخصی  حسین زاده و مسجد  علی ابن ابیطالب کوی فردوس

 

دسته بندي : روز نوشتهای شخصی

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۸/۰۴/۰۶, ۱۸:۳۰ بعد از ظهر


مهندس دولتخواه معاون برنامه‌ريزي‌ و توسعه سازمان شهرداريها و دهیاریهای کشور در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا با اشاره به اين كه ثبت‌نام آزمون استخدام شهرداري‌هاي كشور ازپايان تير ماه سال جاري آغاز مي‌شود گفت: اين آزمون تا قبل از ماه مبارك رمضان برگزار مي‌شود .

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، مهندس عزيز دولتخواه در گفت‌وگو با خبرنگار «شهري» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، يادآور شد : مشكلي براي برگزاري اين آزمون وجود ندارد و حتما تا قبل از ماه مبارك رمضان آزمون را برگزار خواهيم كرد .

به گفته وي زمان برگزاري آزمون به ميزان آمادگي سازمان سنجش بستگي دارد .

معاون برنامه‌ريزي‌ و توسعه سازمان شهرداريها اضافه كرد: زمان و نحوه برگزاري آزمون در جرايد عمومي و سايت سازمان سنجش و سازمان شهرداري‌ها و نيز از طريق صدا‌وسيما اعلام خواهد شد .

وي با اعلام اين كه به اجبار برگزاري آزمون استخدام شهرداري‌ها دو مرحله‌اي مي‌شود، به ايسنا گفت: برگزاري آزمون در چند استان با تاخير انجام خواهد شد، چرا كه برخي از استان‌ها آگهي استخدام را در فرجه قانوني ارائه نكرده‌اند و به دليل تاخير قابل توجه در زمان برگزاري آزمون، امكان دادن مهلت بيشتر وجود ندارد .

دولتخواه تاكيد كرد كه آزمون استخدامي شهرداري‌ها مشمول استخدام در شهرداري تهران نمي‌شود و تصريح كرد: برخي داوطلبان به اشتباه شهر تهران را نيز جزو شهرداري‌هاي شركت كننده در اين آزمون مي‌دانند در صورتي كه شهرداري تهران در موضوعات مختلف از جمله استخدام كاملا مستقل عمل مي‌كند و فعلا هيچ استخدامي ندارد .

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۲۶, ۱۱:۲۹ قبل از ظهر


چهار سال پیش به احمدی نژاد رای دادم  و امسال به موسوی. چون او اصلاح طلبی بود که به اصول بر میگشت. حالا  نه از اصلاح طلبیش چیزی می فهمم نه اصولگرایی او.

درختی را که با خون هزاران شهید  آبیاری کرده بودیم حالا  شاخه هایش  در حال ریختن است  نظامی را که بخاطر آن رای به موسوی داده بودم  حالا هر شب و هر عصر گاه  در معر ض اسیب می بینم . شاید موسوی نمی داند چه میکند  نتیجه انتخابات اگر بر خلاف نظر ماست اگر نپذیریم  اجازه بدهیم ارگانهای قانونی این نظام که انرا قبول داریم  در باره اش نظر بدهند . ما  را چه شده است.در  پس تو های خانه های تیمی چه میگذرد.شما را به خون شهیدان بس کنید .بگذارید  این درخت همچنان تنومند باشد .

من بسختی نگرانم نگران ثبا ت اقتصادی نگران اوضاع مناسبی که سی سال بخاطر آن زحمت کشیده شده  است نگران  خونهایی هستم که  هنوز خشک نشده اند  نمی دانم   به شلمچه رفته اید یا نه. اگر خاکش را بسختی فشار دهید هنوز خون این جوانان از خاک مچاله شده به زمین می ریزد  .ما را چه شده است.

بیایم به قانون بر گردیم در خیابان نتیجه نمی توان گرفت.قانون بد از بی قانونی بهتر است.آقای موسوی من از شما میخو.اهم اگر اینگونه رفتارها را تایید می کنید هک حرمتها را تایید می کنید فحشها و تخریبها را تایید میکنید رای مرا پس بدهید من بسختی پشیمان هستم. پار چه سبزی که به پیشانی امیر حسینم بسته بودم حالا  بوی خیانت میدهد  پسرم مرا ببخش.

اين اوضاع ما را به احوال سختي گرفتار خواهد ساخت ترس آن دارم كه برنامه اي براي تجديد نظر در كل افتخارات سي ساله امان در پيش باشد ترس آن دارم كه فردا  بگويند ما اشتباه كرديم سي سال جنگيديم  بگويند اشتباه كرديم خون داديم بگويند اشتباه كرديم مرگ  استكبار جهاني را فرياد زديم اشتباه كرديم حمايت از مستضعفان و مظلومان را در سر لوحه برنامه هايمان قرار داديم اشتباه كرديم رهبرمان خميني است اشتباه كرديم عاشورا داريم اشتباه كرديم .... مي ترسم كارمان به جاهاي باريك بكشد عزيزم سرورم برادرم بزرگوارم مير حسي عزيز  هنوز دير نشده است ما در خرداد پر از حادثه مي توانيم هوادارنمان را مديريت كنيم اگر شما  اندكي گذشت و صبوري داشته باشيد  مشكلات حل خواهد گرديد بازي برد و باخت دادرد  نمي گويم باخته ايم نباخته ايم نگذار اين اين 14 ميليون نيز از اصلاح طلبي روي گردانند مردم بخاطر چارچوبهاي قانوني به شما راي داده اند  اگر قبول نداشتي چرا آمدي

دسته بندي : روز نوشتهای شخصی

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۲۶, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر


چهار سال پیش به احمدی نژاد رای دادم  و امسال به موسوی. چون او اصلاح طلبی بود که به اصول بر میگشت. حالا  نه از اصلاح طلبیش چیزی می فهمم نه اصولگرایی او.

درختی را که با خون هزاران شهید  آبیاری کرده بودیم حالا  شاخه هایش  در حال ریختن است  نظامی را که بخاطر آن رای به موسوی داده بودم  حالا هر شب و هر عصر گاه  در معر ض اسیب می بینم . شاید موسوی نمی داند چه میکند  نتیجه انتخابات اگر بر خلاف نظر ماست اگر نپذیریم  اجازه بدهیم ارگانهای قانونی این نظام که انرا قبول داریم  در باره اش نظر بدهند . ما  را چه شده است.در  پس تو های خانه های تیمی چه میگذرد.شما را به خون شهیدان بس کنید .بگذارید  این درخت همچنان تنومند باشد .

من بسختی نگرانم نگران ثبا ت اقتصادی نگران اوضاع مناسبی که سی سال بخاطر آن زحمت کشیده شده  است نگران  خونهایی هستم که  هنوز خشک نشده اند  نمی دانم   به شلمچه رفته اید یا نه. اگر خاکش را بسختی فشار دهید هنوز خون این جوانان از خاک مچاله شده به زمین می ریزد  .ما را چه شده است.

بیایم به قانون بر گردیم در خیابان نتیجه نمی توان گرفت.قانون بد از بی قانونی بهتر است.آقای موسوی من از شما میخو.اهم اگر اینگونه رفتارها را تایید می کنید هک حرمتها را تایید می کنید فحشها و تخریبها را تایید میکنید رای مرا پس بدهید من بسختی پشیمان هستم. پار چه سبزی که به پیشانی امیر حسینم بسته بودم حالا  بوی خیانت میدهد  پسرم مرا ببخش.

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ دوشنبه ۱۳۸۸/۰۳/۱۸, ۱۲:۳ بعد از ظهر


این روزها  سرم اندکی شلوغ است فعالیت در یکی از ستاد های انتخاباتی کمتر فرصت این را فراهم میاورد که به وب سر بزنم .امیدوارم همه در روز انتخابات با مشارکت خود  به یک کاندیدای  برنامه محور رای بدهند  این وبلاگ چون محل تبلیغ نیست کاندیدای  مورد حمایت را نیز اعلام نمیکنم.به هر کسی که خواستید رای بدهید  امیدواریم صلاح کشور  در رای شما باشد.

استخدام  دانشگاه تبریز برای کادر اداری امروز منتشر شد ولی دوستان روز نامه مهد آزادی آگهی را اشتباهی زده اند و جدول رشته های استخدامی استانداری را بجای  جدول رشته های اصلی  موجود در آگهی چاپ کرده اند آگهی اصلاحی  فردا منتشر خواهد شد.

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۳/۱۳, ۱۳:۵۴ بعد از ظهر


به اطلاع مي رساند ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي پالايش و پخش از روز شنبه 16 خرداد 88 آغاز خواهد شد

جزئیات این استخدام هنوز منتشر نشده است ولی  کسب اطلاع کردیم از تبریز با مدرک دیپلم و کار دانی مدیریت  خواهران و برادران و مهندسی برق  فقط برادران  و مدیریت صنعتی خواهران و برادران  و مدیریت دولتی خواهران و برادران جذب نیرو انجام خواهد گرفت .

متن کامل اطلاعیه روز شنبه منتشر خواهد شد   اگر چه آگهی خام استخدام  امروز بدستمان خواهد رسید.علاوه بر تبریز سایر استانها و شهر ها نیز شامل آگهی استخدام میشوند .

خبر تکمیلی و شرایط استخدام که  جدیدا بدستمان رسید را در ادامه مطلب بخوانید

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۱۲, ۱۳:۱۶ بعد از ظهر


این آگهی لحظاتی قبل بدستمان رسیده است که تا ساعات آینده در وبلاگ قرار داده خواهد شددسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ دوشنبه ۱۳۸۸/۰۳/۱۱, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر


بانک صنعت و معدن

آگهي استخدام

بانك صنعت و معدن با استعانت از خداوند متعال، در نظر دارد به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود براساس ضوابط استخدامي ذيربط از بين داوطلبان واجد شرايط پس از كسب موفقيت در مراحل آزمون كتبي و رتبه بندي علمي، مصاحبه، گزينش و ساير ضوابط تعداد محدودي در تهران و برخي شعب شهرستانها استخدام نمايد. لذا از كليه داوطلبان محترم تقاضا مي شود ضمن مطالعه دقيق مطالب مندرج در بخشهاي "الف" الي "د" اين آگهي در خصوص شرايط عمومي و تحصيلي مورد نياز در صورت دارا بودن كليه شرايط نسبت به ثبت نام اينترنتي اقدام نمايند.

 

 جهت مطالعه شرایط و مدارک مورد نیاز  و نحوه ثبت نام و نیز جدول  رشته های استخدامی  ادامه مطلب را مطالعه کنیددسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۳/۱۰, ۱۵:۱۸ بعد از ظهر


دعـوت به همكاري

شركت پخش سراسري ايران ، گروه صنايع غذايي شيرين عسل و شركتهاي وابسته جهت بسط و توسعه فعاليتهاي خود در اقصي نقاط كشور

از فارغ التحصيلات كارشناسي به بالاتر رشته هاي ذيل با حداقل دوسال سابقه كار مفيد دعوت به همكاري مي نمايد .

كادر پرسنلي خود از افراد ذيل جهت همكاري ، دعوت بعمل مي آورد .

 

تحصيلات

ميزان تحصيلات و سابقه كار

جنسيت

مديريت

ليسانس و بالاتر با حداقل 2 سال سابقه كار مفيد

آقا

اقتصاد

ليسانس و بالاتر با حداقل 2 سال سابقه كار مفيد

آقا

حسابداري

ليسانس و بالاتر با حداقل 2 سال سابقه كار مفيد

آقا

صنابع غذايي

ليسانس و بالاتر با حداقل 2 سال سابقه كار مفيد

آقا

 

مهندسي صنايع

ليسانس و بالاتر با حداقل 2 سال سابقه كار مفيد

آقا

 

از واجدين شرايط تقاضا ميگردد كه اطلاعات كامل همراه با يك قطعه عكس

 پرسنلي را حداكثر تا  31/03/88 به صندوق پستي 554411-141  ارسال فرمايند .

فرم استخدام را در ادامه مطلب تکمیل  از آن پر ینت بگیرید و به آدرس فوق ارسال کنید.

 

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۰۹, ۱۸:۲۸ بعد از ظهر


شرکت آناتا از بین آفایان با مدر ک دیپلم  به عنوان راننده  و لیسانس به عنوان امور بازرگانی  و مسول فنی  و فوق دیپلم به عنوان مسول سالن تولید  و از خانمها  با مدرک دیپلم  به عنوان اپراتور  بسته بندی نیرو جذب میکند  واجدین شرایط  مشخصات خود ر را  بهمراه کپی  آنها و یک قطعه عکس  و روزمه کاری تا مورخه ۱۳ خرداد  به آدرس  تبریز  - صندوق پستی ۵۴۴۹-۵۱۵۷۵ ارسال نمایند.  داشتن ضامن معتبر  و کارت پایان خدمت  یا کفالت  و دارا بودن سلامت روحی و جسمی از شرایط  استخدامی ذکر شده است.

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۳/۰۶, ۱۳:۵ بعد از ظهر برای دریافت فرم اینجا کلیک کنید

بانک سرمایه به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شعب در جریان افتتاح خود در شهرستانهاي ميانه، نقده، ابهر، ياسوج، ميبد و لار، فارغ التحصيلان رشته هاي بانکداری، حسابداری، اقتصاد (نظری – بازرگانی)، مدیریت ( بازرگانی – مالی – دولتی) و کامپیوتر (نرم افزار) را در مقطع كارشناسي  به عنوان متصدی امور بانکی (تحويلداري) به مصاحبه جهت همكاري دعوت می نماید.

متقاضیان واجد شرایط كه علاقمند به ارائه خدمت در شعب مي باشند، می توانند فرم ورود  اطلاعات را تکمیل نمایند. بدیهی است به درخواستهای فاقد هر یک از شرایط تعیین شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

شرایط داوطلبان:
*    بومي بودن شهر مورد تقاضا
*    دارا بودن شرایط عمومی استخدام و برخورداری كامل از سلامتی جسمی و روحی
*    دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم غیر پزشکی (برای آقایان)
*    عدم اشتغال به تحصيل(در مقطع بالاتر)
*    نداشتن سوءپیشینه کیفری
*    حداقل معدل 14
*    توانایی استفاده عملی از نرم افزارهای Word- Excel و Internet
*    آشنایی به زبان انگلیسی
*    حداکثر سن 30 سال
*    در خصوص شهرستان لار متقاضي آقا نياز مي باشد

 لازم به ذكر است كه روش ثبت نام و استخدام در بانك سرمايه فقط از طريق سايت و به صورت اينترنتي است. لذا از متقاضيان درخواست مي شود به هيچ عنوان مدارك خود را به ادارات بانك ارسال ننمايند، بعلاوه انجام مصاحبه با متقاضيان هيچگونه تعهد استخدامي براي بانك ايجاد نخواهد كرد. توجه داشته باشيد كه زمان مصاحبه بر اساس الويت هاي مورد نياز بانك صرفا از طريق تلفن به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد و ضرورتي براي پيگيري حضوري و يا تلفني وجود ندارد.

منبع: روابط عمومی بانک سرمایه

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۳/۰۶, ۱۳:۵ بعد از ظهر


آگهي استخدام
خلاقيت خود را در شركت تجارت الكترونيك پارسيان شكوفا سازيد
شركت تجارت الكترونيك پارسيان ، يكي از معتبر ترين شركت هاي ارائه كننده خدمات پرداخت در ايران و خاورميانه به منظور توسعه فعاليتهاي خود از بين فارغ التحصيلان ممتاز ، خلاق و خوش فكر مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاههاي معتبر كه ضمن برخورداري از روحيه يادگيري مداوم ، قابليت درك و جذب سريع موضوعات جديد و توانائي بالا در شناسائي و حل مسائل را داشته و علاقه مند به زمينه هاي كاري نوين جهت فعاليت در محيطي علمي - كاربردي و پويا باشند در مشاغل ذيل دعوت به همكاري مي‌نمايد:
شرايط اختصاصي داوطلبان
متقاضيان مي توانند درخواست كتبي خود را به همراه خلاصه اي از مشخصات فردي ، تحصيلي و تجربي به آدرس اينترنتي
Hrpec@Pecomco.com ارسال نمايند.
دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۳/۰۶, ۱۰:۴۳ قبل از ظهر


مدارک مورد نیاز : لیسانس و بالاتر در رشته های   علوم اجتماعی  علوم سیاسی جغرافیا جامعه شناسی حقوق جمعیت شناسی و مردم شناسی مدیریت دولتی  زبان و ادبیات فارسی علوم ارتباطات اجتماعی ادبیات عرب  مهندسی عمران  معماری و راه و ساختمان  روانشناسی  مطالعات خانواده  مهندسی کامپیوتر  مهندسی سیستیم و ای تی  از بین برادران و خواهران  در آذربایجان شرقی

شروع زمان استخدام از ۵ خرداد    و پایان وقت ارسال مدارک ۱۹ خرداد میباشد آگهی در روزنامه مهد آزادی منتشر شده است.مورخه ۵خرداد. ارسال فرم الرزامی است.

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۰۵, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر


لوح فشرده دانشنامه مدیریت شهری  و روستائی ،که از منابع  آزمون استخدامی شهرداریهاست، از اول خرداد ماه به صورت رایگان از سوی روابط عمومی 17 مرکز استان توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیارهیای کشور، ستاد مرکزی استخدام شهرداریها در آخرین جلسه خود این تصمیم را به منظور دسترسی آسان متقاضیان این آزمون به دانشنامه جامع مدیریت شهری و روستائی که از منابع اصلی این آزمون می باشد ، اتخاذ کرد.

بر اساس تصمیم ستاد مرکزی استخدام شهرداریها این نخستین مرحله توزیع لوح فشرده دانشنامه مدیریت شهری و روستائی است و در مراحل بعدی نیز تعداد دیگری از این دانشنامه به صورت رایگان در اختیار روابط عمومی شهردایهای مراکز استان جهت ارائه به متقاضیان آزمون مزبور قرار می گیرد.

اسامی شهرداریهای مراکز استانهائی که این دانشنامه درمرحله نخست ازطریق روابط عمومی های آنها  ارائه می شود به همراه تعداد لوحهای فشرده به شرح ذیل است :

 

رديف

استان

 

1

آذربايجان شرقي

1000

2

آذربايجان غربي

800

3

اردبيل

500

4

اصفهان

1000

5

ايلام

500

6

بوشهر

500

7

چهارمحال بختياري

500

8

خراسان جنوبي

500

9

خراسان ضوي

1000

10

خراسان شمالي

500

11

خوزستان

1000

12

زنجان

500

13

سمنان

500

14

سيستان و بلوچستان

1000

15

فارس

1000

16

قزوين

500

17

قم

1000

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۰۵, ۱۱:۸ قبل از ظهر


استخدام در استانداری آذربایجان شرقی و شرکت آناتا و چیچک لحظاتی پیش بدستمان رسید  در تلاشیم که  در ساعت پیش رو در وبلاگ قرار دهیم با تشکر.دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۸/۰۳/۰۲, ۱۴:۵ بعد از ظهر


متن کامل آگهی دعوت به آزمون برای انتخاب حسابدار رسمی

داشتن برنامه اکروبات ریدر ضروری است

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۲/۲۷, ۱۳:۰ بعد از ظهر


این شرکت با مدرک دیپلم و بالاتر  در رشته های مدیریت گرافیک بازرگانی و صنایع غذایی و نیز در برخی ردیفها بدون ذکر رشته از بین خواهران و برادران نیرو جذب میکند شرط سنی حداکثر ۴۰  ذکر شده محل فعالیت تهران و تبریز می باشد  علاقمندان مدارک خود را  تا دو هفته بعد ار انتشار آگهی به آدرس تبریز  صندوق پستی ۱۹۴۷ ارسال یا به ایمیل habib.abbaspour@gmail.com   تماس بگیرند. منبع آگهی همشهری مورخه ۲۶ اردیبهشت صفحه ۴ از نیاز مندیها.دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۲/۲۷, ۱۲:۳۱ بعد از ظهر


 

<br/><a href="http://i40.tinypic.com/2qwk2nm.jpg" target="_blank">View Raw Image</a>

دسته بندي : روز نوشتهای شخصی

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۸/۰۲/۲۶, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر


این آگهی امروز در روز نامه بازار کار و همشهری منتشر شده  عناوین رشته های بزودی در ج میگردئد

استخدام بیمه ملت

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۸/۰۲/۲۶, ۱۱:۲۲ قبل از ظهر


بسمه تعالي
آگهي دعوت به همكاري در پست بانك ايران

با استعانت از خداوند متعال پست بانك ايران به منظور ارائه بهترين خدمات بانكي و مالي به مشتريان در نظر دارد به استناد ماده 95 از قانون مديريت خدمات كشوري بخشي از نيروي انساني مورد نياز خود را از بين بازنشستگان شبكه بانكي به صورت مشاوره اي تامين نمايد.
الف) شرايط عمومي و اختصاصي
1-  تابعيت كشور جمهوري اسلامي ايران
2-  التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران
3- تندرستي وتوانايي كامل جسمي و رواني براي انجام وظايف محوله .
4- دارا بودن مدرك تحصيلي كارشناسي و بالاتر از دانشگاه هاي معتبر
5- نداشتن سابقه محكوميت قضايي كه موجب  محدوديت از حقوق اجتماعي گردد و همچنين عدم اشتهار به فساد اخلاقي
6- دارا بودن شرايط احراز خدمات مشاوره اي به شرح ذيل :
6 -1 مسلط به زبان انگليسي
6-2 تسلط به امور اعتبارات اسنادي ، بروات وصولي و ضمانت نامه هاي ارزي
6-3 آگاهي از قوانين و مقررات ارزي
6-4 آشنايي كامل به سامانه سوئيفت 

ب) مدارك مورد نياز
1- تكميل فرم ثبت نام
2- تكميل فرم سوابق آموزشي و تجربي
3- تصوير كليه صفحات شناسنامه
4- تصوير كارت ملي ( پشت و رو )
5- تصوير آخرين مدرك تحصيلي
6- تصوير حكم بازنشستگي
7- تصوير آخرين فيش حقوقي
8- عكس 4×3 شش قطعه
ج) نحوه ثبت نام و ارسال مدارك :
1- كليه متقاضيان بايد نسبت به دانلود، پرینت و تكميل فرم ثبت نام و خلاصه سوابق آموزشي و تجربي اقدام وبه همراه مدارك مورد نياز به نشاني : خيابان شهيد مطهري – ابتداي خيابان ميرزاي شيرازي جنوبي – پلاك 266 – طبقه دوم – اداره كل بانكداري بين الملل پست بانك ايران از طريق پست پيشتاز ارسال كنند.
2- مهلت ثبت نام از روز شنبه مورخ 26/2/88  لغايت  روز سه شنبه مورخ 5/2/88  مي باشد و مدت تعيين شده به هيچ وجه قابل تمديد نمي باشد.

برای دریافت فرم ثبت نام و سوابق آموزشی و تجربی اینجا کلیک کنید

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۲/۱۵, ۱۳:۲ بعد از ظهربه گزارش روابط عمومي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور بهزاد تيمورپور مسئول كمتيه اطلاع رساني ستاد مركزي استخدام شهرداري هاي كشور گفت:براساس مصوبه شوراي سياستگذاري ستاد مركزي استخدام آخرين اطلاعات مربوط به استخدام در شهرداري ها از طريق روزنامه شهروند در روزهاي چهارشنبه منتشر مي شود

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۲/۱۳, ۱۸:۴۹ بعد از ظهر


مهندس محسن کوشش تبار مدیر کل دفتر تشکيلات و نيروي انساني سازمان شهرداريها و دهياريهاي کشور در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری جمهوری اسلامی  اعلام  کرد : شهرداري ها در سه ماهه دوم سال جاري نيروي انساني مورد نياز خود را جذب مي کنند.

متن مصاحبه مذکور به شرح ذیل است :

مديرکل تشکيلات و نيروي انساني سازمان شهرداريها و دهياريهاي کشور از ارايه نشدن به موقع اطلاعات مورد نياز براي جذب نيرو در شهرداري ها خبر داد و گفت: بر اين اساس، شهرداري ها در سه ماهه دوم سال جاري نيروي انساني مورد نياز خود را جذب مي کنند.

"محسن کوشش تبار" روز يکشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعي ايرنا افزود:پيش از اين قرار بود جذب نيرو براي پست هاي کارشناسي در شهرداريهاي کشور در سه ماهه اول امسال انجام شود که بنابه درخواست استانها و با توجه به حجم بالاي اطلاعات مورد نياز و عمليات اجراي اين فرآيند اين تغيير ايجاد شد.

وي تصريح کرد: فرآيند جذب نيرو در شاکله اصلاح شده ساختار اداري شهرداريها موضوعي بود که از طريق سازمان شهرداريها و دهياريهاي کشور پس از ارتقاء سطح پست هاي کارشناسي در شهرداريها از 5 درصد به 65 درصد در دستور کار قرار گرفت.

کوشش تبار اظهار داشت: در سه سال اخير با برنامه دراز مدت اين سازمان بهبود اضطراري به عنوان هدف تعريف شده براي اصلاح کمي و کيفي منابع انساني شهرداريها با تغيير ساختار اداري شهرداريها و سازمان هاي وابسته آغاز شد.

وي تاکيد کرد: تغيير ساختار اداري براي 20 سازمان وابسته به شهرداريها براساس الگوهاي مدون همچنان در حال شکل گيري است.

وي گفت: گام دوم در اين ارتباط تبديل وضع مستخدمين موقتي بود که به طور ميانگين 18 سال سابقه کار در شهرداريها داشته ولي همچنان بلاتکليف بودند که در اين ميان تکليف نيروهايي که داراي مجوز قانوني براي استخدام بودند، روشن شد.

کوشش تبار افزود: در يک سال و نيم اخير تکليف مستخدمين 29 استان کشور به غير از تهران مشخص شد و حدود چهار هزار و 500 نفر از اين افراد که داراي مجوزهاي قانوني و شرايط جذب بودند،به صورت پيماني و يا رسمي ‌استخدام آنها در پست هاي کارشناسي شهردايها انجام شد.

وي با اشاره به اينکه با ايجاد تغيير در پست هاي شهرداريها براساس آزمون بايد 65 درصد نيروي کارشناس جذب شود، يادآور شد: در حال حاضر تنها 10 درصد نيروهاي شاغل در شهرداريها داراي مدرک تحصيلي کارداني به بالا هستند.

مديرکل تشکيلات و نيروي انساني سازمان شهرداريها و دهياريهاي کشور اظهار داشت: در فرآيند جذب نيرو در شهرداريها نيروهاي شاغل حذف نمي شوند و افرادي که داراي مدارک تحصيلي کارداني به بالا هستند مي توانند از طريق سير مراحل قانوني و داشتن شرايط به استخدام شهرداريها در آيند.

کوشش تبار گفت: با توجه به اينکه فرآيند جذب نيرو در شهرداريها نياز به انجام بررسي کارشناسي دقيق و جمع آوري اطلاعات از سوي استانها دارد بنابراين تعويق زمان ثبت نام و برگزاري آزمون بدليل درخواست استانها انجام شده تا فرصت بيشتري براي جمع آوري اطلاعات از وضعيت نيروي انساني مورد نياز در شهرداريها ارايه کنند.

وي خاطر نشان کرد: براساس برنامه ريزي انجام شده همه 30 استان و يک هزار و 68 شهرداري کشور در اين خصوص درگير اين فرآيند بزرگ که در نوع خود بي نظير است بوده و همزمان سازمان نيز براي برگزاري هر چه بهتر فرآيند جذب نيرو تعامل بسياري خوبي با مراجع ذيصلاح دارد.

مديرکل تشکيلات و نيروي انساني سازمان شهرداريها و دهياريهاي کشور يادآور شد: پست هاي در نظر گرفته شده براي شهرداريها در حال حاضر براساس جذب نيروي انساني با هدف ارتقاي سطح علمي و کارشناسي شهرداريها برنامه ريزي شده و صرفا نيروي کارشناس جذب مي شوند.

کوشش تبار گفت: به طور منطقي با توجه به اينکه نيروهاي شاغل در شهرداريها داراي تجربه مناسب در حوزه مديريت شهري بوده و دوره هاي آموزشي مربوطه را نير گذرانده اند، تلاش مي کنيم جذب نيرو از اين ميان و از طريق سير مراحل قانوني باشد تا اين ظرفيت و پتانسيل هدر نرود.

وي افزود: با تغيير ساختار اداري شهرداريها امور اجرايي و تصدي گري از بدنه شهرداريها حذف شده و نيروهاي کارگري تبديل به پست هاي کارشناسي مشخص شدند که با خاتمه کار يک کارگر پست منصوبي وي نيز حذف مي شود.

وي خاطر نشان کرد: تمهيداتي انديشيده شده تا نيروهاي کارگري موجود در شهرداريها باز خريدخدمت شده و با تشکيل تعاوني هايي که در امور اجرايي فعاليت مي کنند، به اين تعاوني ها جذب و همچنان کمک حال شهرداريها در انجام امور اجرايي باشند.

وي تاکيد کرد: با اين حساب ماموريت اصلي شهرداريها برنامه ريزي، هدايت، پشتيباني و نظارت بر فعاليت هاي اجرايي و مديريت شهري خواهد بود

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۲/۰۶, ۱۱:۳۱ قبل از ظهر


آزمون استخدامي دانشگاههاي افسري ارتش برگزار شد

آزمون استخدامي دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران ا (جمعه- 4/2/88) در تهران و همزمان در21 حوزه امتحاني در سراسر كشور برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران، سرهنگ ستاد محسن قرهي، رئيس دبيرخانه هيات مركزي گزينش ارتش با اعلام اين خبر افزود: آزمون استخدامي دانشگاههاي افسري ارتش جمهوري اسلامي ايران هر ساله به منظور تامين كادر افسري مورد نياز نيروهاي زميني، هوايي، دريايي، قرارگاه پدافند هوايي و ديگر سازمانهاي تابعه ارتش جمهوري اسلامي ايران از بين فارغ‌التحصيلان پيش‌دانشگاهي در رشته‌هاي رياضي‌فيزيك، علوم تجربي و علوم انساني برگزار مي‌شود.

وي افزود: داوطلبان شركت كننده در اين آزمون پس از قبولي و كسب نمرات موردنياز در ارزيابي هاي عقيدتي و حفاظتي در دانشگاه افسري امام علي(ع)، دانشگاه هوايي شهيد ستاري، دانشگاه علوم دريايي امام خميني(ره)، دانشكده علوم و فنون فارابي و دانشكده عقيدتي سياسي ارتش جمهوري اسلامي ايران جهت اخذ مدرك كارشناسي و نائل شدن به درجه ستواندومي پذيرفته و مشغول به تحصيل مي‌شوند.

سرهنگ قرهي همچنين گفت: امسال در مقايسه با سال گذشته تعداد داوطلبان   شركت كننده در آزمون استخدامي دانشگاههاي افسري ارتش 25 درصد افزايش داشته‌است.

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۲/۰۶, ۱۱:۲۶ قبل از ظهر


:6/2/1388      9:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:23


اعلام شرايط مشمولان نظام وظيفه براي شركت در آزمون سراسري سال جاري
گروه ناجـــــــــا- سازمان وظيفه عمومي نيروي انتظامي شرايط مشمولان نظام وظيفه براي شركت در آزمون سراسري سال 89-88 را اعلام کرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، متولدين سال 1370 كه ديپلم فني و حرفه اي - ‏كارو دانش و يا پيش دانشگاهي را تا مهرماه سال 88 به شكل حضوري و يا غير حضوري اخذ كرده باشند، مشمولان متولد سال 1369 كه ديپلم فني و حرفه اي - كارو دانش و يا پيش دانشگاهي را به شكل حضوري اخذ کرده باشند، متولدين نيمه دوم سال 1368 كه داراي ديپلم فني و حرفه اي - كارو دانش و يا پيش دانشگاهي هستند و در آزمون ورودي سال 88-87 پذيرفته نشده اند، مي توانند با دريافت برگه اعزام تاريخ اعزام خودشان را تا تاريخ 18/7/88 تمديد كنند.
 
همچنين مشمولان متولد سالهاي قبل از 68 با رعايت شرايط سني حداكثر 24 سال سن كه تا اول مهرماه سال 88 دوره پيش دانشگاهي را به صورت حضوري اخذ مي کنند نيز شامل همين قانون مي شوند .

يادآور مي شود، حداكثر سن براي دارندگان ديپلم كارودانش و فني و حرفه اي 22 سال تمام است.
 
مشمولان دارنده برگه اعزام به خدمت بدون غيبت كه موعد اعزام آنها پس از تاريخ آزمون سراسري 89-88 باشد و مشمولان دانشجوي ورودي سال 86 به بعد كه با اخذ معافيت تحصيلي در دانشگاه هستند و از زمان ثبت نام كمتر از 4 نيمسال را سپري كرده اند در صورت شركت در آزمون و قبولي در رشته يا دانشگاه بهتر مجاز هستند كه از رشته يا دانشگاه قبلي انصراف داده و در رشته يا دانشگاه جديد تحصيل خود را ادامه دهند.
 
همچنين متولدين سالهاي 1366-1367-1368 كه در موسسات آموزش عالي سال 88-87 پذيرفته شده اند در صورت اخذ مدرك پيش دانشگاهي و ديپلم (كاردانش – فني و حرفه اي ) به صورت حضوري در دي ماه 1386 و خرداد ماه و شهريور ماه 1387 كه مورد تائيد آموزش و پرورش باشد، ثبت نام و شروع به تحصيل از مهرماه 87 در موسسات آموزش عالي بلامانع خواهد بود .

ضمناً دانشجويان انصرافي و اخراجي در شمول مقررات فوق نيستند

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۲/۰۱, ۱۲:۵۲ بعد از ظهر


قابل توجه متقاضیان شغل رانندگی اتوبوس دارندگان گواهینامه پایه یکم وپایه 2 (با4 سال سابقه) بامدرک تحصیلی دیپلم و حداکثر سن 30 سال تمام

پیرو انتشار آگهی استخدام قراردادی مورخه های 21/12/87 -16/1/88و18/1/88 درروزنامه مهدآزادی بدینوسیله به اطلاع متقاضیان شغل رانندگی اتوبوس دارای گواهینامه پایه یکم ویا پایه 2 که از اخذ گواهینامه شان مدت 4 سال سپری شده است با مدرک تحصیلی دیپلم وحداکثر سن 30 سال تمام میرساندکسانی که تاکنون موفق به ارسال مدارک مورد نیاز نشده اند میتواننداز تاریخ نشراین  آگهی تا آخر وقت اداری روز سه شنبه مورخه8/2/88 نسبت به ارسال مدارک درخواستی بارعایت تمامی شرائط مندرج در آگهی مورخه های مذکور در روزنامه فوق الاشاره سریعا از طریق پست به آدرس تبریز:میدان پنجم مرداد-ساختمان مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریزوحومه –قسمت کارگزینی  اقدام نمایند

  رعایت بندهای ذیل الزامی میباشد

1-   الصاق کپی گواهینامه ، کارت پایان خدمت (بغیر از معافیتهای پزشکی)، کپی شناسنامه ازتمامی صفحات ،2 قطعه عکس 4*3 ،کپی مدرک تحصیلی  وکارت ملی با ذکر شماره تلفن تماس درفرم درخواست شغل ضروری میباشد

2-    قید متقاضی شغل رانندگی در روی پاکت پستی الزامی بوده وپاکتهای فاقد متن فوق تحویل نخواهد شد

3-    به پاکتهای درخواست شغل غیر ازرانندگی ترتیب اثر داده نخواهد شد

4-   کارت ورود به آزمون درتمامی مشاغل درخواستی درمورخه های 17،16،15/2/88 درمحل ساختمان مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه واقع دربلوار پنجم مرداد(منجم سابق) توزیع وزمان آزمون روز جمعه مورخه 18/2/88 خواهد بود                                         

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۸/۰۱/۳۰, ۱۳:۳۷ بعد از ظهر


استخدام شرکت اتوبوس رانی تبریز و حومه تا مورخه ۸ اردیبهشت تمدید شده البته فقط برای مدرک دیپلم و برای شغل راننده گی با گواهینامه پایه یک و دو .لازم بذکر است فرم استخدام این شرکت هم اکنون در سه راه امین در پایگاه شرکت واحد در حال توزیع می باشد.دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۸/۰۱/۲۹, ۱۶:۴۶ بعد از ظهر


 
شهرداري در سال جاري مجوز استخدام ندارد

شهرداري تهران مقررات استخدامي و شوراي اداري و استخدامي خاص خود را دارد و در اين موضوع از مقررات ساير شهرداري‌هاي کشور تبعيت نمي‌کند.
قائم مقام معاونت مالي و اداري شهرداري تهران گفت: شهرداري تهران مقررات استخدامي و شوراي اداري و استخدامي خاص خود را دارد و در اين موضوع از مقررات ساير شهرداري‌هاي کشور تبعيت نمي‌کند.
به گزارش“ايلنا“، ناصر اماني درباره آگهي‌ها و اطلاعيه‌هايي که اخيرا تحت عنوان جذب نيرو شهرداري‌ها در رسانه‌ها منتشر شده است، گفت: اين اطلاعيه‌ها و آگهي‌ها مربوط به سازمان شهرداري‌هاي وزارت کشور است که براي شهرداري‌هاي کشور ( به جز شهرداري تهران) منتشر شده است.
وي افزود: از اين رو با توجه به اين که شهرداري تهران، مقررات استخدامي و شوراي اداري و استخدامي خود را دارد در اين موضوع از مقررات ساير شهرداري‌ها تبعيت نمي‌کند.
اماني در ادامه با بيان اين که شهرداري تهران در سال 88 مجوز استخدام ندارد، تصريح کرد: شهرداري اکثر کارهاي اجرايي و پروژه‌هاي عمراني خود را به پيمانکاران بخش خصوصي واگذار کرده است و شهرداري تنها کار نظارت و کنترل را بر عهده دارد، از اين رو بکارگيري و جذب نيروها توسط پيمانکاران مربوطه انجام مي‌شود.

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۱/۲۵, ۱۴:۵۶ بعد از ظهر


متن کامل اطلاعیه استخدامی البرز خودرو به نقل از روز نامه جام جم برای در یافت فرم داشتن برنامه اکروبات ریدر ( پی دی اف) ضروری است

استخدام البرز خودرو

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۸/۰۱/۲۲, ۱۵:۱۵ بعد از ظهر


احكام مسئوليت اعضاي ستاد مركزي استخدام شهرداريها از سوي معاون برنامه ريزي و توسعه سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور و رئيس ستاد مركزي استخدام شهرداريها صادر شد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور اسامي مسئولان این ستاد به شرح ذيل مي باشد.

-          محسن كوشش تبار ، رئيس كميته آگهي استخدام

-          حميدرضا حاجوي ، رئيس كميته نظارت

-          حسين رجب صلاحي ، رئيس كميته طراحي سئوالات

-          علي اصغر متولٌي ، دبير ستاد مركزي

-          بهزاد تيمورپور ، مسئول روابط عمومي

-          حسين رجب صلاحي نماينده ستاد مركزي در استانهاي همدان، كرمانشاه،‌ ايلام، كردستان

-          محمدجواد مددي نماينده ستاد مركزي در استانهاي خراسان جنوبي، يزد، كرمان،‌سيستان و بلوچستان

-          محمدعلي نصيري نماينده ستاد مركزي در استانهاي خراسان رضوي، خراسان شمالي، مازندران، گلستان

-          مهدي فاضل نماينده ستاد مركزي در استانهاي آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي، اردبيل، گيلان

-          عبدالرسول كريمي نماينده ستاد مركزي در استانهاي فارس، كهگيلويه و بويراحمد، بوشهر، هرمزگان

-          رضا طالبي نماينده ستاد مركزي در استانهاي تهران، زنجان، قزوين، سمنان

-          پرويز شاه حسيني نماينده ستاد مركزي در استانهاي خوزستان، مركزي،‌لرستان

عبدالله باقري نماينده ستاد مركزي در استانهاي اصفهان، چهارمحال و بختياري، قمدسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ جمعه ۱۳۸۸/۰۱/۲۱, ۱۱:۵۷ قبل از ظهر


متسفانه این چند روز به علت سانحه ای که برای فرزندم بوجود آمد ه بود نتوانستم بیشتر به روز باشم

خداوند را بخاطر لطف و عنایتی که بما کرد شاکرم .از دوستان و عزیزان  مخصوصا افرادی که چه از طریق تلفن و چه از طریق حضور در منزل و نیز بیمارستان  در کنارم بودند متشکرم .

دوستانمان  سی دی مجموعه سوالات استخدامی شهرداریها را تهیه کرده اند و انشاالله طی دو روز آینده  عرضه خواهد شد.

با صحبتهایی که با واحد توزیع روز نامه تفاهم در تهران صورت گرفته با تو جه به عدم توزیع این روز نامه در تبریز  از این پس این روز نامه  که جدید ترین فرمها و آگهی های استخدامی را منتشر میکند در تبریز نیز بصورت منظم توزیع خواهد شد .  این روز نامه را میتوانید هر روز از طریق دکه های مطبوعاتی  در سراسر استان  مخصوصا تبریز تهیه کنید.

تفاهم روزانه ای نه چندان بزرگ که هر چند کوچک را گشوده تا باب ودغدغه ی اشتغال و کار آفرینی فراخ تر شود وچشم ها آن چه را باید ببیند. در یک سالگی خود ، اینک گام های تازه تر ونوین ترین نیز در این راه برداشته ایم. اینترنت، این یکی از معجزه های بزرگ قرن پیشین واپیدمی سال 2000 جهان، در یچه ی بزرگی است که بشود در آن دیده شد ونمایاند. از برای همین هم است که همه ی رسانه ها کوچک وبزرگ این کره ی خاکی گوشه چشمی به این عرصه ی بزرگ ودر حال بزرگ تر شدن دارند. ما نیز بنا به همین جایگاه در خور این دنیای مجازی کوشیده ایم تا در راه بهتر شدن و پر بارتر شدن تفاهم، از پتانسیل های نهفته ی اینترنت بهره گیریم.
تاسیس سایت اینترنتی روزنامه نشانی از آن است که تفاهم، در راه بلوغ وشکوفایی خود هم چنان در حرکت است وبه جایگاه ها و روزنه های تازه تر برای طرح مباحث اشتغال زایی و کار آفرینی می اندیشید. اینترنت، فرصت گران قدری را پیش روی ما قرار می دهد تا دغدغه های خود برای جامعه ی ایران را در انظار یک کلیت بزرگ قرار دهیم و به گونه ای شفاف ومستقیم در پیشگاه دیدها وقضاوت ها قرار گیریم هم چنان که مجال بسیار مناسبی هم است برای آن که شما وما نزدیک تر وبی پرده تر با یک دیگر سخن بگوییم وافق ها ی تازه ای در ارتباط بگشاییم!

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۱/۱۹, ۱۳:۳۷ بعد از ظهر


لحظه ای  پیش صدای خنده ای می آمد ..... گریه و سکوت ...نکند اتفاقی افتاده باشد . بسوی خوابگاهش دویدم. مادرش چهره غرق در خون امیر حسین را در آغوش گرفته بود . لحظه ای تار نمای قلبم خاموش شد  ناخود آگاه  صدای ناله از من نیز بلند شد . یا حسین و یا ابولفضلمان همسایه ها را خبر کرده بود .

امیر حسین حالا دیگر گریه هم نمیکرد ....

ساعت ۲ نصف شب خیابان عباسی بیمارستان کودکان

پزشکان اورژانس  در حال تمیز کردن لخته های خون از صورت امیر حسین  و جلوگیری از خون ریزی هستند  مقدمات برای بی حسی موضعی فراهم شده است .

بخیه زدن به محل بریده گی عمیق  در نزدیکی چشم کودک ۹ ماهه کار بسیار سختی بود که پزشکان اورژانس بخوبی از عهده آن بر آمدند .

حالا همه آرام شده ایم . سوال اساسی این است که آیا او خواهد خندید  آیا امیر حسین من بار دیگر بر چشمان پدرش نگاه خواهد کرد  آیا او بازهم .....

وخداوند در این نزدیکی است  و بخوبی میداند  قصه ناز شفق را

دسته بندي : روز نوشتهای شخصی

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۱/۱۸, ۱۶:۹ بعد از ظهر


دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۸/۰۱/۱۸, ۱۰:۵۵ قبل از ظهر


پیرو درج آگهی استخدام شرکت واحد اتو بوس رانی تبریز و حومه به اتطلاع متقاضیان شغل راننده گی  اتو بوس میرساند  که  افراد دارای گواهینا مه پایه ۲ که چها ر سال از اخذ گواهینامه آنه گذشته باشد نیز میتوانند در آزمون استخدامی شرکت کنند .

لازم بذکر است که اطلاعیه استخدامی شرکت واحد در روزنامه مهد آزادی منتشر شده بود و تا مورخه ۲۳ فروردین فرصت ارسال مدارک آن میباشد  و فوق دیپلم برای خانمها در کلیه رشته ها و  نیز رسته های مدیریتی و مهندسی  و فنی در آگهی استخدام ذکر شده است شرط معدل وجود ندارد .

این فرم در  محل ایستگاههای خط واحد در سه راه امین توزیع میگردد.

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ شنبه ۱۳۸۸/۰۱/۱۵, ۱۴:۱۲ بعد از ظهر


عید آمد و رفت هنوز  یادگارهای عید و نوروز همچنان باقی است عشق به  زندگی  و امید به اصلاح وضع موجود هر روز بیشتر میشود با عرض تبریک این ایام  کار وبلاگ نیز به روند طبیعی خود بر میگردد این ایام تعطیل فرصت مناسبی برای تجدید نیرو  و رفع خستگی فراهم آورد با آرزوی اینکه عید امسال برای همه عزیزان خوش گذشته باشد  کار خودمان را شروع میکنیم.

هفته نامه بازار کار این هفته منتشر نخواهد شد .علت این مسئله هنوز اعلام نشده است.

روزنامه های محلی نیز امروز منتشر نشدند .در مورد استخدام شهرداریها نیز کما کان  نیمه دوم اردیبهشت و در برخی اطلاعیه ها نیمه دوم فروردین برای شروع  ثبت نام استخدامی ذکر شده است .

با برسی نامه یک نامه درون سازمانی در سازمان شهرداریها  به نظر میرسد هنوز توافق جمعی بر روی رشته های استخدامی هنوز  ایجاد نشده قبلا اعلام شده بود همه رشته ها بجز رشته های کشاورزی واجد شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی هستند .

 

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ پنجشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۲۹, ۱۴:۶ بعد از ظهر


من به نوروز چنان مینگرم گویی عشق

بدنبال شقایق کرده

من و نوروز به هم نزدیکیم

هر دو از اهل همین کوه و دهیم

هر دو آواز به هم میخوانیم

هر دو  آهنگ به هم میگوییم

هر دو پیراهن نو میپوشیم

راستی مشکی من رنگ شقایق دارد

گل سرخی که پدر داد به من

دست نوروز نمی بینم

شاید آن گل به زمین افتاده

پای نا اهل کثیفی لگدی کوفته بر آن

آن گل ناز  و سخنهای  پدر

هر دو نوروز مرا  میخوانند

من و نوروز به هم نزدیکیم

بگذارید کمی گریه کنم

و بخوانم که تو فردا میایی

عیدرا به همه دوستان تبریک عرض میکنم در این لحظات گرم بهاری   که نمیدانم بچه علت بغض نانجیبی مرا احاطه کرده است عید را به همه دوستان و برادران و خواهران تبریک میگویم.حلال کنید و از یکدیگر بگذریم . در حق هم دعا کنیم خداوند دعای دیگران را در حق برادران ایمانیشان زود اجابت میکند . دلگیر نباشیم به فردا امید داشته باشیم.در نهایت بحران و لامجالی خود را نبازیم. به خدا توکل کنیم . تهمت نزنیم شاید که فردا بهتر از امروز باشد.شاید هم نباشد ولی چه باید کرد . در بدترین لحظات  بهترین تصمیمها را بگیریم .

پرنده کوچکی به همراه  دیگر پرنده گان در راه کوچ به زمین میافتد زمستان بود او که در سرمای زمستان خود را افتاده در زمین میدید  و نزدیک بود که هلاک شود به یکباره گرمایی را در خود احساس کرد  بله حیوانی عظیم الجثه که از آنطرفها میگذشت لجنهای خود را بر روی پرنده ریخته بود .پرنده که گرم شده بود  در میان لجنها  بال و پر زد جنب و جوش کرد و ناگهان روباهی این جنب و جوش را دید و فر ا رسید و پرنده قصه ما را خورد. استادی میگفت اگر در لجن گیر کردی زیاد جنب و جوش نکن خود را از دست نده که مبادا هلاک شوی.عزیزان این داستان را برای خودم و شما میگویم. در بحرانی ترین لحظات به فکر مدیریت بحران باشید بحران مدیریت را به مدیریت بحران تبدیل کنید حتما نتیجه میگیرید.

امیدوارم شاد باشید. حتما مرا نیز دعا کنید من بسختی به دعای خیر شما نیازمندم. خواهران عزیزم و برادران بزرگوارم حتما مرا نیز  در لحظه تحویل سال نو  دعا کنید شما را به فاطمه زهرا  در حق من دعای خیر کنید .برای من هدایت و قلب پاک بخواهید راست گویی و صداقت بخواهید  مهربانی  وعطوفت بخواهید.در این لحظات که این مطالب را مینویسم  قطره های اشک مرا نوید سال پر مهری را میدهد .

موفق باشید.التماس دعا

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ پنجشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۲۲, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر


این شرکت با مدرک دیپلم نظری و فنی و نیز فوق دیپلم در کلیه رشته ها بخصوص فنی و صنعتی و نیز لیسانس در رسته های مدیریتی و اداری و جغرافیایی  و مهندسی  و کامپیوتری از بین خواهران و برادران نیرو می پذیرد  تعداد افراد مورد پذیرش ۱۵۰ نفر خواهد بود  .مفاد آگهی به ایمیل مشترکان ارسال خواهد گردید .دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۲۱, ۱۵:۵۶ بعد از ظهر


دیشب سی و یک ساله شدم یادم رفته بود دیر وقت وقتی وارد خانه شدم با دیدن عدد سی و یک  که در قالب شمع بر روی کیک زیبای تولد نقش بسته بود تازه فهمیدم یکسال پیر شده ام. راستی چقدر زود گذشت .

امیر حسین پسرم نیز برایم هدیه تولد گرفته بود طفلکی نه ماهه نشده هنوز.نمی دانم چجوری گرفته بود .مادرش میگفت

دوست عزیزم حسن زاده نیز تماس گرفت .در مورد استخدام شرکت واحد تبریز و حومه اطلاعاتی داشت قرار شد صبح اول وقت فرم و اطلاعات کافی را بیاورد امروز صبح سر قرار آورد متن کاملش را در وبلاگ قرار می دهیم قرار است بیش از یکصد نفر جذب این سازمان شوند دیپلم و بالاتر.

 

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ پنجشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۱۵, ۸:۵۰ قبل از ظهر


دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۱۴, ۱۳:۵۲ بعد از ظهر


دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۱۴, ۱۳:۵۰ بعد از ظهرمتن کامل دانشنامه جامع مدیریت شهری وروستائی که از منابع آزمون استخدامی شهرداری هاست در وب سایت این ستاد قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، این سازمان باهدف غنای ادبیات مدیریت شهری و روستائی کشور ، پر کردن خلاهای موجود و فراهم نمودن مجموعه‌اي مرجع و تخصصي در این بخش برای شهرداران و کارکنان شهرداریها،دهیاران،پژوهشگران و دانشجویان این بخش ها با همکاری بنیاد دانشنامه بزرگ فارسی وابسنه به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اقدام به تهیه این دانشنامه کرد.

اطلاع‌رساني سازمان يافته در زمينه مديريت شهري و روستايي منابع انساني، اقتصادي، حقوقي، جغرافيايي، سياسي و ساير زمينه‌هاي مرتبط از جمله هدف کلی تهیه این دانشنامه است .

اين اثر كه حاوي بيش از 350 مقاله بسيار ارزشمند مي باشد در زمينه هاي مختلف علوم حوزه هاي تخصصي مديريت شهري و روستايي است و توسط بيش از سيصدو پنجاه استاد دانشگاه با مراتب علمي استادياري تا استاد كامل تهيه و براي تأليف هر كدام از مقالات آن حداقل 20 ساعت وقت مفيد علمي صرف شده و در  مجموع بيش از هفت هزار نفر- ساعت زمان برده است، اين اثر در نوع خود در كشور اولين بوده و از نظر محتواي علمي و كاربردي بي نظير مي باشد.

این دانشنامه دارای شاخصهاي برجسته ملي است و دانش نامه اي است علمي و كاربردي و بومی زیراتمام مقالات آن براساس نيازهاي مديريت بومي شهري و روستايي تهيه شده است.

همچنین معرفي مديريت شهري و روستايي به عنوان يكي از شاخه‌هاي علوم در حال حاضر ، معرفي تاريخچه و سير تحولات مديريت شهري و روستايي در ايران و جهان ، معرفي مباني و مفاهيم زيربنايي و نظريات در امور مديريت شهري و روستايي ،ارائه مباني حقوقي و قانوني مديريت شهري و روستايي ، اشاره به ابعاد فني و عمراني مديريت شهر و روستا ،اشاره به ابعاد جغرافياي سياسي مديريت شهر و روستا، اشاره به ابعاد حمل و نقل شهري و روستايي، تعريف مفاهيم منابع انساني و اجتماعي و نقش اين منابع در رشد و توسعه شهر و روستا از اهداف جزئی تهیه این دانشنامه است.

 نشانی وب سایت ستاد مرکزی استخدام شهرداریها http://samashahr.imo.org.ir/ می باشد.

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۱۴, ۱۳:۴۹ بعد از ظهرشماره تلفنهای تماس ، نمابر ستاد مرکزی استخدام شهرداریها برای استفاده از سوی متقاضیان در شرکت در آزمون استخدامی شهردایها اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور،شماره تلفن های ستاد مرکزی استخدام شهرداریها شامل شماره های  6 - 63901601 می باشد .

همچنین شماره نمابراین ستاد 63901600 است

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ دوشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۰۵, ۱۴:۳۵ بعد از ظهر


مطالب منشر شده در سایتها و روزنامه های مختلف در مورد استخدام شهرداریها . جهت دریافت داشتن برنامه اکروبات ریدر ضروری استدسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۰۴, ۱۱:۴۲ قبل از ظهر


  شرکت پرداخت نوین آرین وابسته به بانک اقتصاد نوین؛ پیشرو در ارایه خدمات بانکداری الکترونیک از افراد پرکار، خلاق و علاقمند به فعالیت در محیطی پویا، جدی و در عین حال صمیمی که واجد شرایط ذیل باشند دعوت به همکاری می‌نماید

ضمن خیر مقدم و سپاس از حضور در بخش استخدام؛ شرکت پرداخت نوین آرین افتخار دارد از افراد پرکار، خلاق و علاقه‌مند به فعالیت در محیطی پویا، جدی و در عین حال صمیمی دعوت به همکاری نماید.

لطفا با انتخاب و کلیک بر روی عنوان شغلی مورد نظر مشخصات خود را به طور کامل در فرم مربوطه تکمیل نموده و پس از ضمیمه نمودن رزومه خود، آن را با کلیک بر روی دگمه ثبت و ارسال اطلاعات، تائید و ارسال فرمائید.

 

ردیف

عنوان شغلی

مقطع تحصیلی قابل قبول

رشته تحصیلی قابل قبول

مهارت‌ها و توانمندی‌ها

 1

 مدیر اجرائی

لیسانس

فوق‌لیسانس

 مدیریت، صنایع یا رشته‌های مرتبط

 آشنا به مباحث پرداخت الکترونیک، تسلط به مدیریت امور پشتیبانی مشتریان و حداقل 5سال سابقه کاری مرتبط

 2

راهبر سوئیچ پرداخت الکترونیک 

لیسانس

فوق‌لیسانس 

رشته‌های مرتبط با

IT 

 مسلط به استانداردهای مربوط و آشنا به سیستم عامل HP Unix و بانک اطلاعات

Oracle

 3

کارشناس صنایع 

لیسانس 

 صنایع، ریاضی کاربردی یا مدیریت

 مسلط به نرم افزار‌های تخصصی و Ms Office آشنایی با مفاهیم مدیریت کیفیت یا برنامه‌ریزی کنترل پروژه با حداقل 2سال سابقه کاری مرتبط

 کارشناس امور قراردادها

 لیسانس

 حقوق، مدیریت یا رشته‌های مرتبط

آشنا به مسائل حقوقی قراردادها با حداقل 2سال سابقه کاری مرتبط 

حسابدار 

 لیسانس

 حسابداری، مدیریت یا رشته‌های مرتبط

آشنائی با نرم‌افزارهای مالی تحت ویندوز و  Excel با حداقل 4سال تجربه کاری 

رئیس دفتر 

 لیسانس

 مدیریت، اقتصاد، آمار یا رشته‌های مرتبط

تسلط به MS Office دارای روابط عمومی مناسب با حداقل 4 سال سابقه کاری مرتبط 

اپراتور پشتیبانی 

 دیپلم

فوق دیپلم

 کامپیوتر

 برق یا رشته‌های مرتبط

 آشنایی به نرم‌افزار‌های کاربردی، قابلیت راهبری و پشتیبانی، آشنایی با دستگاه‌های خودپرداز و پایانه‌های فروش، علاقه‌مند به کار شیفتی، دارای روابط عمومی مناسب، فعال، پیگیر و باحوصله، افراد دارای گواهینامه موتور در اولویت می‌باشند

 8

تکنسین نصب 

دیپلم

فوق دیپلم

 برق یا رشته‌های مرتبط

دارای حداقل یکسال سابقه کاری مرتبط (افرادی که با خودپرداز، پایانه‌فروش یا کیوسک خدمت رسانی آشنایی دارند در اولویت می‌باشند) 

 9

انباردار 

دیپلم

فوق دیپلم

 رشته‌های فنی

آشنا با نرم‌افزارهای انبارداری تحت ویندوز و Excel با حداقل 3سال تجربه در انبار محصول و قطعات الکترونیک، دارای ضامن معتبر 

10

کارمند امور اداری

لیسانس

مدیریت، اقتصاد، آمار یا رشته‌های مرتبط

حداقل 3سال سابقه کاری مرتبط

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ یکشنبه ۱۳۸۷/۱۲/۰۴, ۱۱:۱۱ قبل از ظهر


وبلاگ پاک جوان ضمن قدر دانی از  زحمات تمامی شرکت کننده گان در  مسابقه تحلیلی در مورد موسسه قرض الحسنه جوانان خیر به اطلاع شرکت کننده گان محترم می رساند علی رغم در یافت ایمیلهای زیاد حاوی پاسخهای سوالات مطرح شده  و نیز علی رغم این مسئله که قرار بود ۲۹ نفر به عنوان برنده اعلام شوند متاسفانه به علت محدویت جوایز تخصیص داده شده به این مسابقه تنها  سه نفر از دوستان  شرکت کننده که بهترین  و کاملترین پاسخها را داده بودند به عنوان برنده اعلام میگردند .

ما امیدواریم در صورت مساعدت  برای بقیه دوستان ارسال کننده پاسخ نیزی جوایز ی اهدا گردد.

اسامی برنده گان:

۱-خانم نسرین شیخلویی   مرند 

۲-آقای علی رستمی میر نما  تبریز      

۳-آقای  سید حسن روزبهی باسمنج       

 برندگان جهت دریافت جوایز میتوانند تا ۷ اسفند با شماره ۰۹۱۴۹۱۱۲۰۵۱ تماس گرفته  تا ترتیب دریافت جوایز داده شود.

 

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۷/۱۱/۳۰, ۱۱:۳۰ قبل از ظهر


متن کامل آگهی استخدام کار مندی نیروی دریایی ارتش منتشر شده در روز 30 بهمن 87

برای باز شدن برنامه داشتن اکروبات ریدر ضروری است این آگهی به ایمیلها نیز ارسال شده است

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ سه شنبه ۱۳۸۷/۱۱/۲۹, ۱۴:۱۱ بعد از ظهر


این چند روزه به اتفاق خانواده  جهت زیارت  حضرت معصومه و مشهد مقدس در تبریز نبودیم لذا  این وقفه چند روز ه به همین علت بود انشا الله از فردا چهار شنبه در خدمتیم. در ضمن همه شما را دعا کردم  همه جوانان این وطن پاک را . همه گلهای زیبای این خاک را . همه زیبایان  رسیده به افلاک را .

 

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸۷/۱۱/۲۳, ۱۳:۱۶ بعد از ظهر


زمان برگزاري آزمون استخدامي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي كه قرار بود 25 بهمن برگزار شود به علت تقارن با آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه تربيت مدرس يك هفته به تعويق افتاد.
به گزارش خبرگزاري فارس، روابط عمومي وزارت بهداشت اعلام كرد به علت درخواستهاي مكرر داوطلباني كه متقاضي شركت در هر دو آزمون بوده‌اند، به منظور مساعدت و همكاري با اين داوطلبان، آزمون استخدامي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي با يك هفته تاخير در روز جمعه دوم اسفند برگزار مي‌شود.

 

دسته بندي :

ارسال مطلب توسط سید عبدالله امین آبادی در تاريخ دوشنبه ۱۳۸۷/۱۱/۲۱, ۱۰:۳۱ قبل از ظهر


 

دسته بندي :

آمار شما